Wiadomości

Lech Wałęsa szuka pracy. Kto da zarobić byłemu prezydentowi RP?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Były prezydent RP szuka pracy! W jednym z serwisów ogłoszeniowych pojawiło się ogłoszenie, w którym napisano, że Lech Wałęsa przyjmie zaproszenie na spotkanie motywacyjne w firmie, a nawet w rodzinie. Oferta dotyczy też usług promocyjnych, zdjęć i autografów. Za spotkanie trzeba zapłacić minimum 20 tysięcy złotych.

Były prezydent RP Lech Wałęsa we wrześniu skończy 78 lat, ale wciąż jest aktywny zawodowo. W internecie regularnie publikuje różnego rodzaju filmy z komentarzami do historii oraz bieżących wydarzeń w Polsce. Kiedy tylko minie pandemia, zapewne zamierza ruszyć w trasę po Polsce.

– Doświadczony przywódca, świetny mówca, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, prezydent RP 1990 – 1995, współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ Solidarność, poprowadzi spotkania i szkolenia z leadership, przyjmie zaproszenia na spotkania motywacyjne w firmach, ale też w rodzinach, możliwe dodatkowe usługi promocyjne, wspólne zdjęcia autografy – czytamy w promowanym ogłoszeniu na jednej ze stron.

W ogłoszeniu cytowany jest też sam Wałęsa:

Mimo, że mam emeryturę prezydencką, ale też czuję, że chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu dobrego imienia Polski w świecie. Spotykałem się z przywódcami państw, z królami, z Papieżem, chętnie przekażę doświadczenia i wiedzę w polskich firmach, wezmę udział w ich promocji na świecie, by budować realną wartość polskiej gospodarki.

Zainteresowani mogą zgłaszać się przez internetowy formularz i umawiać terminy z biurem prezydenta Wałęsy. Portal niezalezna.pl potwierdził, że ogłoszenie jest prawdziwe i że cieszy się sporym zainteresowaniem.

/niezalezna.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!