Wiadomości

Lech Wałęsa: Jestem za tym, żeby zorganizowanie Europy powierzyć Niemcom

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Jako prawicowiec jestem zdecydowanym opowiadać się za globalizacją. W Europie opowiadam się za tym, żeby zorganizowanie Europy powierzyć Niemcom – oświadczył skompromitowany były prezydent RP Lech Wałęsa, niegdyś występujący jako TW “Bolek”. Podczas przemówienia wygłoszonego na prawicowym kongresie w Meksyku podkreślał, że „pomógł zjednoczyć Niemcy. Twierdził też, że „chciał zrobić porządek z Rosją i z Chinami”.

To, iż to właśnie Lech Wałęsa stanął na czele “Solidarności”, to jedno z największych nieszczęść w dziejach Polski. W ostatnim czasie coraz częściej występuje w roli wroga suwerenności Polski. I pomyśleć, że taki typ był prezydentem RP…

– Pomogłem zakończyć komunizm sowiecki, pomogłem zakończyć Układ Warszawski, pomogłem wycofać wszelkie wojska, które od drugiej wojny światowej były w różnych państwach komunistycznych. Pomogłem zjednoczyć Niemcy – bredził Lech Wałęsa, przemawiając na Konferencji Konserwatywnej Akcji Politycznej.

– Pomogłem zakończyć komunizm sowiecki, pomogłem zakończyć Układ Warszawski, pomogłem wycofać wszelkie wojska, które od drugiej wojny światowej były w różnych państwach komunistycznych. Pomogłem zjednoczyć Niemcy – wyliczał.

– Głównym tematem mam mówić o komunizmie. Czy wiecie, szanowni państwo, że teoretycznie to mi się bardzo podoba komunizm, bo on ładnie mówi, dobrze proponuje – opowiadał były tajny współpracownik peerelowskiej Służby Bezpieczeństwa. – Ja chciałem zrobić porządek z Rosją i z Chinami w tamtym czasie, ale wielcy tego świata zorientowali się i udowodnili mi, że jest to zbyt niebezpieczne jak na tamte czasy – bredził Wałęsa.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!