Wiadomości

Kurdej-Szatan wraca do telewizji. Skompromitowana celebrytka poprowadzi kontrowersyjne show

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Barbara Kurdej-Szatan już niebawem wróci do telewizji. Wraz z Przemysławem Kossakowski poprowadzi program, w który osoby z niepełnosprawnością intelektualną szukają swojej drugiej połówki.

Na Barbarę Kurdej-Szatan w następstwie wulgarnego i agresywnego wpisu w mediach społecznościowych, w którym zaatakowała Straż Graniczną, spadła lawina krytyki. Budowany przez lata wizerunek sympatycznej blondynki legł w gruzach, a kolejnymi wystąpieniami publicznymi jedynie się pogrążała. Okazuje się jednak, że znalazło się dla niej miejsce w mediach…

Według ustaleń serwisu Pudelek, Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi program „Project Cupid” z byłym mężem Martyny Wojciechowskiej Przemysławem Kossakowskim na antenie stacji TTV. Będzie to show, którego bohaterami są osoby z niepełnosprawnością intelektualną poszukujące miłości.

“Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi z Przemkiem Kossakowskim nowy program TTV – Project Cupid. Show ma skupiać się na przygodach osób z niepełnosprawnością intelektualną, które poszukują miłości (…) rolą Barbary Kurdej-Szatan jako gospodyni będzie organizowanie podopiecznym romantycznych spotkań. Wraz z emisją kolejnych odcinków widzowie będą informowani o tym, czy stworzone przed kamerami relacje przetrwały, czy też odeszły w zapomnienie” – informuje portal pudelek.pl.

/pudelek.pl, tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!