Wiadomości

„Kto publicznie wzywa do majdanu w Polsce musi zacząć ponosić konsekwencje”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dla nikogo nie jest już tajemnicą, że liczącą się rolę w rzekomo „spontanicznych” protestach, które mają miejsce obecnie w Polsce, odgrywają ludzie Sorosa, w tym w szczególności powiązana z Sorosem Fundacja „Otwarty Dialog”, która odegrała trudną do przecenienia rolę w organizacji kijowskiego majdanu. Wczoraj wczesnym rankiem zamieściliśmy na naszym portalu obszerny materiał na ten temat, a także instruktaż, jak obalić w Polsce rząd. Autorem instruktażu jest Bartosz Kramek, przewodniczący Rady Fundacji „Otwarty Dialog”.

Czy Soros dąży do zorganizowania w Polsce krwawego Majdanu?

Coraz więcej ludzi w tej sytuacji zaczyna wyrażać zdziwienie, jak to jest możliwe, że tego rodzaju organizacje mogą w Polsce bezkarnie działać i przygotowywać krwawy przewrót. Jak polskie służby mogą na to pozwalać? Wczoraj wieczorem stosowne oświadczenie zamieścił na Facebooku poseł klubu Kukiz 15 Adam Andruszkiewicz:

Dziś pojawiła się informacja, że pewna wpływowa Fundacja powiązana z Sorosem przygotowuje plany organizacji “polskiego majdanu” czyli w skrócie masowych protestów ulicznych, które z pomocą zagranicy obalą polski rząd. W związku z powyższym, po weekendzie złożę interpelację do odpowiednich ministerstw i służb. Będę domagał się szczegółowych kontroli tej fundacji, a jeśli plany wywołania zamieszek w Polsce okażą się prawdziwe, także konsekwencji karnych.

Nie możemy za wszelką cenę dopuścić, aby Soros, Juncker, TVNy i inne tego typu media, doprowadziły do rozlewu polskiej krwi. Jednak polski rząd nie może się też biernie przyglądać takim planom. Każdy, kto publicznie wzywa do “majdanu” w Polsce (czyli rozlewu krwi) musi zacząć ponosić konsekwencje. Nieważne czy robi to Tomasz Lis, czy jakiś ważny polityk – powinni być ścigani karnie. Bo jeśli nie będziemy teraz reagować, to w pewnym momencie będzie za późno. Poleje się krew, organizacje międzynarodowe zażądają ustąpienia rządu i nowych wyborów, a Tusk i Soros zrobią wszystko, by przejąć naszą kochaną Polskę. Nie pozwólmy na to!!! Bądźmy mądrzy przed szkodą!!! Działamy.”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!