Polska Wiadomości

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski otrzymuje coraz więcej pogróżek

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal pch24.pl ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski opublikował na Facebooku link do wywiadu, jakiego udzielił portalowi fronda.pl. Przy okazji duchowny poinformował, że otrzymuje pogróżki, zaś z kolejnego wpisu kapłana wynika, że inni księża także otrzymują podobne wiadomości.

„Dodam, że od kilkunastu dni dostaję pogróżki przez SMS-y wysyłane z Czech. Zgłosiłem to na policję” – napisał na FB ks. Isakowicz-Zaleski.

„Jednak ostatnio dostałem kolejne, w których są takie słowa Zabijemy cie, śledzimy oraz Módl się do swojego boga, bo nikt cie nie wybroni i X i tak powiesi się na haku. Na razie nie mogę podać, kto jest X, ale jest to też duchowny” – poinformował kapłan.

„Początkowo myślałem, że jest to tylko nękanie za wypowiedzi, ale teraz są to już realne groźby. Sprawa zostanie szerzej opisana jutro przez jedną z redakcji” – dodał.

W kolejnym wpisie ks. Isakowicz-Zaleski poinformował, że „inni księża i świeccy też dostają z Czech podobne SMS-y. Są też nowe groźby skierowane do mnie. Cytuję: Jeżeli nadal będzie pomagał X, to twoja fundacja zostanie zniszczona”.

Jak myślicie? Kto może za tym stać?

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!