Polska Wiadomości

Krzysztof Bosak w dosadny sposób wypowiedział się na temat szczepionek przeciw koronawirusowi

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal polsatnews.pl pierwsza osoba w Polsce została zaszczepiona przeciw Covid-19. O masowej akcji szczepień w programie „Debata Tygodnia” rozmawiali goście Grzegorza Jankowskiego.

– Gratuluję przede wszystkim Unii Europejskiej – stwierdziła Beata Maciejewska z Lewicy. – Udało się to, na co wszyscy czekamy, na co wszyscy mamy nadzieję. Do wszystkich krajów UE przybyły szczepionki – mówiła posłanka.

– Ta grupa “0”, najważniejsza, najbardziej narażona, która stała w pierwszym szeregu walki z koronawirusem będzie mogła przyjąć szczepionkę. Dla całej Polski, całej Europy, Unii Europejskiej to jest wielki krok ku temu, na co wszyscy czekamy, że będzie wreszcie normalność – podkreśliła.

Z kolei Krzysztof Bosak z Konfederacji podkreślił, że “zgodnie z badaniami opinii publicznej, sceptycyzm rośnie proporcjonalnie do nasilenia propagandy”.

 

-Ci, którzy są tak strasznie skoncentrowani na szczepieniach jako kluczu do zdrowia publicznego powinni zrobić mały rachunek sumienia, czy nasileniem tej propagandy nie zaczynają odnosić efektu przeciwnego do zamierzonego – mówił poseł.

Zdaniem Jacka Żalka z Porozumienia, “polscy lekarze i ci zasiadający w polskim parlamencie, zasługują na szacunek”. – Dlatego, że zostali wybrani przez swoich wyborców i dzisiaj nasz los jest w rękach polskich lekarzy. To nie rząd leczy, tylko stwarza warunki do tego, żeby lekarze mogli nieść pomoc i ratować życie i zdrowie naszych obywateli  powiedział.

Dobrze powiedział?

Źródło: polsatnews.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!