Polska Wiadomości

Krzysztof Bosak apeluje do pozostałych kandydatów o udział w wyborczych debatach

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com Krzysztof Bosak apeluje do pozostałych kandydatów o udział w debatach wyborczych. Zapewnił że sam stanie do każdej.

Kandydat Konfederacji zorganizował konferencję prasową w Kielcach. Poinformował o planach związanych z kampanię i zaapelował do swoich rywali.

– Chciałbym też skierować apel do moich kontrkandydatów aby wszyscy stanęli do debat – mówił Bosak.

Wyjaśnił, że chodzi o to, by nie powtórzyć błędów z poprzednich wyborów prezydenckich kiedy urzędujący wówczas prezydent Bronisław Komorowski takich debat unikał. Jak zauważył Bosak, Komorowski osiągnął odwrotny cel bowiem wybory przegrał.

Był to wyraźny przytyk w kierunku kandydatki KO Małgorzaty Kidawy-Błońskiej co do której istnieją obawy, iż będzie unikać debat, gdyż generalnie słabo wypada w mediach czego dowodem jej kolejne wpadki.

– Na tym polegają wybory, na tym polega demokracja aby zaprezentować w sposób uczciwy i możliwie najszerszy swoje przekonania – powiedział kandydat Konfederacji.

Zapewnił, że stanie do każdej debaty jeśli tylko „pozwoli na to jego kalendarz” oraz że w przeszłości wielokrotnie uczestniczył w debatach.

Bosak ujawnił, że otrzymał już zaproszenie do cyklu 4 debat tematycznych organizowanych przez RMF.

Czy ktoś podniesie rękawice?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!