Felietony

Kryzys i Ozyrys

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Polska Platforma Medialna

Dawno , dawno temu, a może nie tak dawno, bo tylko wiek temu, za górami i za lasami albo jeszcze lepiej na całym świecie tuż po wielkiej wojnie świat był bardzo głodny i Ziemia z trudem wylizywała swe rany. Wtedy właśnie Ozyrys powiedział do swego brata Kryzysa – „Jestem już bardzo zmęczony tymi wybrykami ludzi i ich wojnami, muszę odpocząć, a Ty przejmiesz pieczę nad tym całym padołem łez, bo łzy już dawno wyschły i nie ma nawet czym płakać. Ty będziesz rządził tą Ziemią, a ja idę spać na jakieś kolejne cztery tysiące lat”. Kryzys się uśmiechnął i powiedział – „Śpij braciszku spokojnie, a ja już tak dam tym ludziom popalić, że nie raz zatęsknią za twoim jasnym obliczem, a Ra będzie szczęśliwa”. Ra wiedziała co to za gagatek ten Kryzys, ale milczała, bo myślała, że uda jej się go przezwyciężyć sprytem i mądrością. I tak z nicości powstał wielki bajzel.

Okres wielkiej radości i hulanek z okazji zakończenia wielkiej wojny szybko przeminął, a zapłata za ten czas swawoli nie była odroczona i zaczynało tu i ówdzie brakować pieniędzy i jedzenia. Ludzie wpadli na pomysł, że nowe technologie i konsumpcja napędzą zrujnowane gospodarki świata, ale to było bardzo złudne pojęcie i doprowadziło do jeszcze większych cierpień i nierówności oraz śmierci pomiędzy ludźmi, którzy z dnia na dzień byli odcinani od ich cywilizacji katolickiej. Za Wielką Wodą banki, które były w rękach pewnej nacji ludzi, zaczęły nową politykę, która ma za zadanie zmniejszyć populację ludzi, a postanowili swój plan rozpocząć od katolików. Wykreowały postać pewnego malarza z wąsikiem i pompowały w niego swe pieniądze. Pożyczały mu pieniądze, dobrze wiedząc, że na kontynencie europejskim przykładają rękę do masowej zagłady ludzi. Malarz nie próżnował i budował swą potęgę gospodarczą i militarną za pieniądze zza Wielkiej Wody. Mądrzy bankierzy dostali informacje, że malarz nie ma zamiaru zwrócić tych pieniędzy, więc podnieśli wielki skowyt, a malarz powiedział – „Bądźcie cicho, bo jak nie – to wybije waszych braci i siostry w wierze i zacznę od was, a katolików których tak nienawidzicie zostawię sobie na później”. Banksterzy myśleli, że zakrzyczą rzeczywistość i tak wymyślili słowo „holokaust”. Niestety wystękiwania banksterów nie przestraszyły malarza i zrobił to, co zrobił, ale jakby bankierzy dalej płacili, to by nie było słowa „antysemityzm” i świat by był smutny. Tak rozwiązał mądry Kryzys problemy narodowe na całym świecie tymi dwoma magicznymi słowami: holokaust i antysemityzm.

Czy Państwo wiecie, jakie to banki budowały nasze realia dzisiejsze w ten sposób? Może w ramach promocji produktów bankowych właśnie te banki zechcą wesprzeć Polską Platformę Medialną, ale teraz nie dla zabijania ludzi, ale dla powiedzenia prawdy o sobie, aby w końcu móc zacząć rozmawiać o tamtych wydarzeniach.

Mała dziewczynka w Szwecji miała bardzo złe sny. Te sny doprowadziły do problemów zdrowotnych. Co noc mała Greta śniła jak w piecach krematoryjnych produkcji szwedzkiej są palone ludzkie ciała w obozach koncentracyjnych. Czuła ten niemiłosierny smród dymu z kominów krematoryjnych. Widziała w swych snach bestialstwo, jakiego się dopuszczano na ludziach, wrzucając ich żywcem do szwedzkich pieców krematoryjnych. Słyszała krzyki tych niewinnych ofiar podczas eksperymentu zleconego przez ich kraj, polegającego na ocenie sprawności szwedzkich pieców, gdy w nich są paleni żywcem niewinni ludzie. Czy Szwedzi mają coś do powiedzenia w tym temacie? Może te firmy produkujące piece krematoryjne również zechcą opowiedzieć na forum Polskiej Platformy Medialnej jaki był rozwój ich firm w oparciu o te eksperymenty? Wsparcie finansowe i opowiedzenie prawdy oczywiście jest mile widziane. Na całe szczęścia mała Greta już wróciła do szkoły i chyba już nie czuje we śnie smrodu z pieców krematoryjnych, a jej rodzice myśleli, że to zapachy z pieców elektrociepłowni i coś tam o klimacie mówili i o dzieciństwie. Faktycznie w piecach krematoryjnych produkcji szwedzkiej też dzieci były palone żywcem i tak odbierano im dzieciństwo, o którym wspominała mała Greta. Rodzice Grety dobrze o tym wiedzą, bo to ich ojcowie pracowali przy produkcji tych pieców i innych niezbędnych sprzętów do zagłady ludzkości, która się nie powiodła malarzowi. Zapraszam rodziców Grety do opowiedzenia o tym jak to było w Szwecji i jaka to produkcja budowała dobrobyt tego kraju.

Najszybsze i najlepsze autostrady niemieckie też kryją swój sekret. Firmy, które je budowały nigdy nie stawiały znaku krzyża na mogiłach poległych tam niewolników. Po prostu wrzucano ich ciała do betonu i na wieczność pozostawały jednością z państwem malarza. Ludzie ci byli łapani jak zwierzęta w łapankach na ulicach polskich miast i wsi. Tak jak stali na ulicy – mężczyźni byli zawożeni do budowy autostrad, a kobiety polskie jako niewolnice na niemieckie farmy. Dzisiejszy Sejm polski proceduje o zwierzętach futerkowych, a o niedolę tych ludzi nie ma kto się upomnieć. Mam nadzieję, że firmy Duńskie i Szwedzkie oraz Niemieckie, które budowały autostrady opowiedzą prawdę na łamach Polskich Platformy Medialnej jak to budowali swój kapitał zakładowy na polskich trupach. Polaku pamiętaj, że jak wjeżdżasz na niemiecką autostradę, to jedziesz po trupach Polaków i zrób znak krzyża dla pamięci tych którzy są w tych betonach na zawsze.

Polskie kobiety na farmach niemieckich były głodzone, bite i poniewierane oraz wykorzystane seksualnie. Z opowiadań wynika, że dla humoru niemieccy farmerzy kazali im pić gnojowicę. Dzisiaj ci farmerzy mówią o jakichś faszystach i o tym, że nic o tych sprawach nie wiedzą. Mam nadzieję, że powstanie w Polskiej Platformie Medialnej wykaz i mapa wszystkich farm niemieckich, gdzie były zawożone polskie kobiety z łapanek ulicznych. Wiem, że dzieci i wnukowie tych farmerów mają tą wiedzę i będą pisały o swoich farmach na łamach Polskiej Platformy Medialnej. Dopóki nie zostanie to zrobione, trzeba będzie informować cały świat, że niemiecka żywność jest splamiona polską krwią, że w każdym litrze niemieckiego mleka, czy kilogramie sera jest jedna polska krew męczeństwa. Tak powstanie katalog farmerów niemieckich, którzy powinni teraz wspomagać Polaków w zamian za bestialstwo i to, co zrobili niewinnym ludziom.

Królowa pewnego europejskiego państwa powiedziała tak: „Ta firma zza Wielkiej Wody nigdy nie będzie produkowała ani nigdy jej produkty nie będą znajdowały się w moim Królestwie. Ta firma, która produkowała bomby, które zabijały moich poddanych i niszczyły moje Królestwo, nie ma wstępu do mojego Państwa”. Oczywiście wielka bangsterka zza Wielkiej Wody dwoiła się i troiła, aby przewinienia tej firmy nigdy nie wyszły na jaw i uzgodnili bardzo korzystny konsensus dla Królowej. O jakiej firmie mówimy? W naszym biednym kraju testowane były przecież zdalnie sterowane małe działka samobieżne. Takie działko podprowadzano do kościoła i strzelano na oślep do modlących się ludzi. Niemcy stali na zewnątrz i pokładali się ze śmiechu, słysząc krzyki i płacz zabijanych osób – taka to cywilizacja. Firmy produkujące te działka oraz inne samochody opancerzone i czołgi dla celów mordowania Polaków do dnia dzisiejszego rozwijają swoje biznesy na terenie Polski, a salony motoryzacje oferują ich produkty, jakby nigdy się nic nie stało. Może na Polskiej Platformie Medialnej powstanie katalog produktów i firm, które swą produkcję ukierunkowały kiedyś na profil produkcji materiałów do zabijania Polaków. Przecież te firmy dokładnie wiedziały gdzie jest ta wojna i do czego będą służyły ich produkty.

Kosmetyki i lekarstwa, które nie były testowane na zwierzętach ze względów humanitarnych, były testowane na polskich więźniarkach w Niemieckich Obozach Koncentracyjnych. Prawie wszystkie wielkie koncerny kosmetyczne i farmakologiczne brały w tym procederze udział. Zlecały badanie maści na poparzenia lub na poprawę kondycji skóry. Kobiety w obozie były parzone, a następnie testowano na nich kosmetyki i leki. To nie jest żadna nowość przecież, ale trzeba popatrzeć, jakie firmy, które do dnia dzisiejszego funkcjonują na rynku światowym brały w tym udział. Pytanie jest, jakie firmy zlecały Niemcom takie badania i ile płaciły za to? Te firmy same powinny poczuć się do odpowiedzialności i niezwłocznie zacząć wspierać Polską Platformę Medialną. Myślę, że jeżeli nie będą te firmy zainteresowane i na nasze wezwania odpowiedzą milczeniem, właśnie ta platforma zdobędzie dowody i pokaże jak rosły w majątek w oparciu o bestialstwo, o którym dobrze wiedziały, bo jakby nie wiedziały, że takie możliwości stworzył malarz, to by przecież nie zlecały takich eksperymentów na ludziach.

Przemysł zbrojeniowy za Wielką Wodą, jak i europejski był zainteresowany wyprodukowaniem dobrej ich zdaniem broni biologicznej. W polskich miastach, na zlecenie tych korporacji, Niemcy, nie jacyś faszyści, prowadzili eksperymenty z użyciem cywilnej ludności. Przykładem mogą być młode polskie kobiety, które były żywicielkami wszy. Niemcy „podobno tak cywilizowany naród” mówili o tych kobietach z drwiną i z poniżeniem „mamuśki karmiące”. Bronią biologiczną miał być tyfus, który rzekomo te wszy miały przenosić. Szanowni pseudo naukowcy oprawcy i jaki jest wynik waszego eksperymentu, przeprowadzanego za dodatkowy bochenek chleba na tych polskich dzielnych kobietach? Jak widać dzisiejszym okiem, to nie tylko Niemcy, ale inni też uczestniczą w tym procederze, o czym można domniemywać po dzisiejszych pandemiach. Chyba już najwyższy czas zacząć mówić otwarcie o tym bestialstwie, do jakiego się dopuściliście, podobno cywilizowani? Jakie firmy, które są na rynku zbrojeniowym do dnia dzisiejszego brały w tym udział? Takie wyjaśnienia należą się nam Polakom przecież! Mam nadzieję, że ta dyskusja też się przeniesie na właśnie tworzoną Polską Platformę Medialną. Tu nie wystarczy powołanie jakiejś firmy GOGOLE, aby ona zacierała i tłamsiła taką dyskusję. Każdy mówi o jakiejś demonetyzacji i zawieszeniach na tej tubie, ale czy te srebrniki są po to rozdawane, abyście nie myśleli o tym, co macie do przekazania? Może ta firma GOGOLE jest powołana właśnie po to, abyście zajmowali się srebnikami, a nie meritum sprawy i pisaniem o faktycznej rzeczywistości?

Moim marzeniem jest, aby powstała taka Polska Platforma Medialna i żeby przytoczone tematy można było śmiało prezentować, ale jest również moją sugestią, aby Ci co powołali do życia firmę GOGOLE, aby zakłócać przekaz medialny, czyli koncerny, o których wyżej wspominam, zmienili swą pilotkę i zaczną wspierać prawdę. Przemilczanie prawdy i kłamstwo to nie są dobre podwaliny pod prawdziwy biznes.

Tu już należy zakończyć tą bardzo smutną makabryczną bajkę i doprowadzić do tego, aby Ozyrys jak najszybciej się obudził, bo kryzys, który nami rządzi od stu lat staje się coraz bardziej niebezpieczny.

Czekam na Wasze opinie w temacie czy sprawcy powinni partycypować w odnowie, aby mieć możliwość etycznej rehabilitacji? – bo o odszkodowaniach i zadośćuczynieniu przecież nie wspominam ani słowa w naszej makabra bajce – to tematy oddzielne.

Z pozdrowieniami,

Jan Bartoszewski

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!