Wiadomości

Kryszczak o Olszańskim: Powinien jak najszybciej zniknąć z przestrzeni publicznej wraz ze swoją sektą

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Paweł Kryszczak z Rot Niepodległości, goszcząc studiu Mediów Narodowych, wyraził swoją opinię o słynnym wulgarnym aktywiście Wojciechu Olszańskim vel Aleksandrze Jabłonowskim.

– Powodem dla którego Jabłonowski prowadzi swoją działalność raczej nie jest głupota. Myślę, że jest to celowe szkodliwe działanie, które ma w jakiś sposób ośmieszyć i zamknąć polską scenę narodową, patriotyczną w bańce ‘oszołomstwa’, bo inaczej tego nazwać nie można. Nie można łączyć kata i ofiary, i wychwalać jednego i drugiego; nosząc naszywkę Związku Jaszczurczego wychwalać komunistów, czy enkawudzistę (Iwana Sierowa – przyp. red.). W ten sposób plujemy tym ofiarom w twarz – stwierdził Kryszczak.

– Należy pamiętać, że oprócz wychwalania komunizmu ten człowiek do dziś organizuje dziwne wydarzenia, teoretycznie patriotyczne, które szkodzą wizerunkowi Polski i całego środowiska narodowego w Polsce. Jest to bardzo szkodliwy człowiek, który dzieli środowisko. Powinien jak najszybciej zniknąć z przestrzeni publicznej wraz ze swoją sektą – dodał.

Więcej:

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!