Polska Wiadomości

Kosiniak-Kamysz po raz kolejny pochwalił się głupotą

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kolejne grupy agresywnych, szkolonych przez Łukaszenkę nachodźców szturmują polską granicę. Minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz udzielił na ten temat wywiadu dla stacji Polsat. Padły kuriozalne słowa.

Kosiniak-Kamysz po raz kolejny pochwalił się głupotą.W czasie, kiedy polscy żołnierze oraz strażnicy chronią granicę, częstokroć ryzykując własnym życiem w obronie ojczyzny, ciągle są osoby, które pomagają nielegalnym imigrantom przekraczać granicę. Chodzi oczywiście o aktywistów pseudohumanitarnych, w którzy w rzeczywistości są agenturą Putina oraz międzynarodówki dążącej do zniszczenia białej rasy.

Aktywiści  ci chwalą się w mediach społecznościowych tym, że pomagają w przemycie ludzi. Niestety, po opanowaniu resortu sprawiedliwości przez Adama Bodnara, mogą liczyć na pełną bezkarność. W Internecie pojawiają się nawet nagrania, o nie potwierdzonej na ten moment autentyczności, na których widać, jak nachodźcy po przedostaniu się przez zaporę na granicy, biegną prosto do czekających na nich samochodów, kierowanych przez “kurierów”.

Do sprawy w zatrważający sposób odniósł się Kosiniak-Kamysz, który na antenie Polsat News zwrócił się „do aktywistów pracujących na granicy”. – Rozumiem pomoc dla drugiego człowieka, ale wskazywanie, gdzie łatwiej będzie przejść granicę, gdzie nie ma polskich żołnierzy, to stwarzanie zagrożenia – powiedział szef MON. Minister, który jak widać nie panuje nad ochroną granicy, poprosił tzw. aktywistów, aby „zawrócili z tej drogi”.

– Oddzielmy pomoc humanitarną od pomocy w przekraczaniu granicy – powiedział szef MON. – Weryfikujemy doniesienia o takich działaniach. Ci, co mają dobre intencje, nie powinni działać w sposób niezgodny z prawem i nie powinni ułatwiać przekraczania granicy.

Słowa Kosiniaka-Kamysza błyskawicznie obiegły Internet. Wskazywano na jego głupotę i naiwność. Wielu przypominało, że to jego wina, gdyż pomimo utworzenia nad granicą z Białorusią kilkukilometrowego pasa z zakazem wstępu dla postronnych osób, resort wydał skrajnie lewicowym aktywistom Sorosa i Putina specjalne przepustki. To dzięki nim antypolskie jaczejki proimigiranckie mogą odbierać nachodźców i szmuglować ich dalej.

Polecamy również: OMZRiK przegrał dwa procesy. Nie wykonuje wyroku

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!