Wiadomości

Korwin-Mikke o odsiadujących wyroki w więzieniach: W normalnym kraju podbijaliby Afrykę, może zgwałciliby jakąś Murzynkę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Janusz Korwin-Mikke dziś “wziął na tapetę” skazańców odsiadujących wyroki w polskich więzieniach. W jego opinii mogliby oni być „najcenniejszymi ludźmi”, którzy mogliby podbić świat.

– Prawdziwe życie polega na ryzyku, nie na bezpieczeństwie. Cały dobrobyt, postęp pochodzi z ryzyka. Wszyscy odkrywcy ryzykowali – tłumaczy w filmie opublikowanym na Youtubie polityk Konfederacji. – Gdybyśmy my rządzili to Mars byłby skolonizowany – podkreśla dalej Janusz Korwin-Mikke.

– Idzie się polować i z tego jest postęp, bo jak ktoś sprzedaje wolność za bezpieczeństwo to wolność traci, a bezpieczeństwa też nie ma. Bo przychodzą muzułmanie, Rosjanie, Ukraińcy, wszystko jedno co i nam tę wolność zabiorą. Bo jak w kraju rządzą ci co lubią ryzykować, to zawsze wygraj z krajem, którym rządzą mchy i porosty – dodaje polityk.

– Najgorsza to jest koedukacja w szkołach, bo chłopcy w szkołach koedukacyjnych uczą się tej ideologii, że trzeba być przeciętnym. Kobiety są przeciętne, kobiety prochu nie wynajdą. Niczego nie wynalazły. Nie mam do nich pretensji, takie są – tłumaczył dalej Korwin-Mikke.

– Musimy chłopców wychowywać. Więzienia są pełne mężczyzn, którzy w normalnym kraju podbijaliby świat, Afrykę, Azję, podbijali Marsa. Może by zgwałcili jakąś Murzynkę, Marsjanki nie, bo ich nie ma, ale by ryzykowali – powiedział polityk.

Jego zdaniem, wspomniani ludzie nie mogą poradzić sobie z faktem, że świat jest nudny. – Oni nie mogą znieść tego świata, gdzie jest nuda, życie od pierwszego do pierwszego. I oni siedzą w więzieniach, najcenniejsi nieraz ludzie. Bo nie wolno im ryzykować – stwierdził Janusz Korwin-Mikke.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!