Wiadomości

Koronawirus w drużynie hokejowej Aleksandra Łukaszenki?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Napastnik drużyny hokejowej prezydenta Białorusi Dmitrij Meleszko jest zarażony koronawirusem – informację agencji RIA Novosti zostały, jak pisze portal naviny.by, potwierdzone przez sekretarza prasowego prezydenta Białorusi, Natalię Eismont.

Drużyna hokejowa, w której gra prezydent Białorusi, rozegrała swój ostatni mecz 11 kwietnia, był to drugi mecz ostatniej serii amatorskich mistrzostw Białorusi w hokeju. Dmitrij Meleszko, Aleksander Łukaszenko i najmłodszy syn prezydenta Nikołaj Łukaszenko grali w tym meczu.

Natalia Eismont stwierdziła, że ​​Meleszko „zachorował około tydzień po zakończeniu amatorskich mistrzostw Białorusi w hokeju, kiedy cała drużyna była na wakacjach”, i że po tym meczu Łukaszenka i Meleszko nie kontaktowali się.

Sam Dmitrij Meleszko w komentarzu dla portalu TUT.by nie potwierdził obecności koronawirusa.

„Nie wiem, skąd pojawiły się takie informacje, ale nie mam koronawirusa. Po prostu łagodne przeziębienie. Tak, postanowiłem się odizolować, ale wynika to z faktu, że moja żona ma onkologię, więc staramy się zmniejszyć wszystkie ryzyka do zera. Przeprowadziłem również test na COVID-19, ale jak dotąd nie mam wyników” – powiedział Meleszko.

/naviny.by/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!