Wiadomości

Konfederacja wycofuje poparcie dla Dariusza Klicha, ubiegającego się o mandat senatora w okręgu tarnowskim

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„W związku z urągającymi rozsądkowi wypowiedziami i działaniami na szkodę Konfederacji, podejmowanymi przez pana Dariusza Klicha, Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość informuje o zakończeniu z dniem 13 września wszelkiej współpracy z wyżej wymienionym. Pan Dariusz Klich nie ma prawa do prowadzenia jakichkolwiek akcji wyborczych pod szyldem KW Konfederacja Wolność i Niepodległość pod groźbą sankcji prawnych” – poinformował pełnomocnik Wyborczy KW Konfederacja Wolność i Niepodległość Witold Tumanowicz.

O Dariuszu Klichu zrobiło się w ostatnich dniach głośno. gdy w ramach prowadzonej kampanii wyborczej zaczął on dzielić się swoimi poglądami, którymi zszokował zwolenników Konfederacji.

„Deus des !. Polskie dzieci chorują karmione chlebem zatruwanym przez plemię żmijowe na rozmaite niemoralne sposoby. Stop destrukcyjnym popisom kainickiego banderyzmu masońskich rajfurów” – napisał Klich na Facebooku, po czym spytał, czy po zaakceptowaniu “usraelskiej” ustawy 447 “na powrót rozkwitnie koszerny handel mięsem polskich dziewcząt”. Według niego, tak właśnie dziać się miało po Powstaniu Styczniowym…

W tych okolicznościach kierownictwo Konfederacji postanowiło wycofać swoje poparcie dla kandydatury Dariusza Klicha…

/wk/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!