Wiadomości

Komisja Europejska o Polsce: “Widać, że presja finansowa daje rezultaty”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Komisja Europejska, która od dawna pełni rolę niemieckiego imperializmu i narzucania totalitarnym imetodami ideologii LGBT, nie kryje satysfakcji, iż udało im się złamać wielu polskich samorządowców.

“Widać, że presja finansowa daje rezultaty” – mówią nieoficjalnie urzędnicy Komisji Europejskiej komentując wycofywanie się polskich regionów z uchwał anty-LGBT, cytowani przez RMF.

Komisja Europejska zauważyła, że samorządy zaczynają się wycofywać z uchwał w obronie rodziny, która jest największym wrogiem unijnych zamordystów. Satysfakcja jest tym większa, bowiem stało się to w następstwie w wyniku odebraniem 125 mln euro unijnych dotacji. Szantaż okazał się więc skuteczny, a zamordyści triumfują. Bruksela czeka jeszcze, aż wszystkie pozostałe regiony (Małopolska, Lubelszczyzna, Podkarpacie i Łódzkie), które przyjęły uchwały w obronie rodziny pójdą śladem Świętokrzyskiego i wycofają się z nich.

Rozmówcy korespondentki RMF FM wiedzą o zapowiedzi Małopolski, która także zamierza zamienić uchwałę prorodzinną.

– Presja finansowa skutkuje, mam nadzieję, że zgodnie z zapowiedziami inne regiony też się wycofają – mówi rozmówca RMF w Komisji Europejskiej.

– Komisja ma jasne stanowisko w sprawie takich rezolucji i stref. Pozwolę sobie przypomnieć słowa szefowej KE Ursuli von der Leyen: Strefy wolne od LGBTQI to strefy wolne od człowieczeństwa i nie ma na nie miejsca w naszej Unii. Rzecznik podkreślił także: Widzimy ruch w dobrą stronę i oczekujemy, że inne regiony pójdą w tym samym kierunku – przekazał rzecznik Komisji Europejskiej redakcji RMF FM.

Komisja Europejska będzie szczegółowo analizować sytuację. Jak ustaliła reporterka RMF FM, KE ma czas do grudnia na uruchomienie środków z funduszu React-eu. Chodzi o 125 mln euro na odbudowę po pandemii dla pięciu regionów.

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, że ideologia LGBT pełn w UE tę samą rolę, jaką w ZSRR pełnił komunizm, a w III Rzeszy nazizm, winien wyzbyć się złudzeń.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!