Polska Wiadomości

Kolejny Ukrainiec groził Polce nożem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Rośnie fala przestępczości wśród dezerterów i przesiedleńców z Ukrainy. Nierzadko ludzie ci wykorzystują w swoim procederze prymitywne narzędzia, takie jak noże i inne ostre przedmioty.

Kolejny Ukrainiec dokonał przestępstwa z użyciem noża. Policjanci z Łęcznej zatrzymali 41-latka, który groził uszkodzeniem ciała i pozbawieniem życia polskiej pracownicy sklepu. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W piątkowe popołudnie policjanci otrzymali zgłoszenie, że klient sklepu groził ekspedientce nożem po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Jak się okazało do sklepu na terenie gminy Puchaczów przyszedł nietrzeźwy mężczyzna narodowości ukraińskiej, który głośnio się zachowywał i zaczepiał innych klientów. Gdy sprzedawczyni chciała go uspokoić mężczyzna wyciągnął nóż i groził kobiecie uszkodzeniem ciała i pozbawieniem życia, co wzbudziło w niej realną obawę. Ekspedientka zadzwoniła po policję a klient uciekł ze sklepu – głosi komunikat policyjny.

Interweniujący policjanci dokonali penetracji terenu, szybko namierzyli i zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało był to 41-letni mieszkaniec gminy Puchaczów narodowości ukraińskiej. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie – miał ponad 2 promile. 41-latek jest znany w swoim środowisku jako osoba bardzo wybuchowa i agresywna.

Na podstawie zebranych dowodów Sąd Rejonowy Lublin – Zachód w Lublinie zadecydował, że najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w tymczasowym areszcie. Za groźby karalne kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

NASZ KOMENTARZ: Jak widać, Ukraińscy przestępcy mają wiele wspólnego z muzułmanami. Obie grupy masowo używają w napadach i atakach terrorystycznych, broni białej.

Polecamy również: Żydzi chcą wysiedlić Palestyńczyków do Europy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!