Wiadomości

Kolejny Hindus zatrzymany w związku z zabójstwem Nepalczyka w Legionowie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci z Legionowa zatrzymali kolejnego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo Nepalczyka. Jest nim 20-letni obywatel Indii. Wobec niego również Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, kilka dni temu na terenie Legionowa doszło do zabójstwa właściciela jednej z lokalnych restauracji. Dzięki błyskawicznej i intensywnej pracy legionowskich kryminalnych prokuratura przedstawiła zarzut zabójstwa dwóm podejrzanym, którzy decyzją sądu trafili do aresztu.

Zgromadzony materiał dowodowy wskazywał, że to nie koniec zatrzymań. Policjanci pracowali dalej nad sprawą. Na efekty nie trzeba było długo czekać W miniony czwartek przez legionowskich kryminalnych został zatrzymany kolejny podejrzany mężczyzna, 20-letni obywatel Indii. Do zatrzymania doszło na terenie Łodzi.

Mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa. Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

/policja.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!