Wiadomości

Kolejne bluźnierstwo Nergala z radością powitane przez celebrytów i niektórych dziennikarzy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Akcja Ordo Blasfemia (Porządek Bluźnierstwa), którą zorganizował satanista Adam Darski, została poparta przez lewicowych polityków, dziennikarzy, artystów. Akcja od początku była opatrzona satanistyczną symboliką.

Już logo samej akcji było „prowokacyjne”. W napisie Ordo Blasfemia pojawia się odwrócony krzyż. Nergal jak widać nie zakończył na tym jednym bluźnierczym „incydencie”. Na media społecznościowe wrzucił informację o przebiegu zbiórki na akcję billboardową Ordo Blasfemia, którą opatrzył swoim zdjęciem z otwieraczem do napojów w kształcie Jezusa ukrzyżowanego.

Przypomnijmy nazwiska wszystkich tych, którzy poparli akcję Ordo Blasfemia i nie tylko się pod nią podpisali, ale również sami zabrali głos w specjalnie przygotowanych klipach promujących tę akcję:

Robert Biedroń (aktywista LGBT), Marta Frey (malarka), Agnieszka Dziemianowicz-Bąk (poseł Lewicy), Agata Diduszko-Zyglewska (w Warszawie kształtuje m.in. „politykę kulturalną miasta”), Andrzej Piaseczny (piosenkarz), prof. Jan Hartman (członek B’nai B’rith – Loży Polin), Manuela Gretkowska (pisarka), Jan Kapela (dawniej: Jaś Kapela), Zygmunt Miłoszewski (pisarz), Agnieszka Holland (reżyser i scenarzystka), Dorota Nieznalska (artystka), Eliza Michalik (dziennikarka Onet), Monika Staruch (seksuolog), Majka Jeżowska (piosenkarka), Marta Abramowicz (aktywistka LGBT), Tomasz Lipa-Lipnicki (muzyk), Karolina Korwin-Piotrowska (dziennikarka pudelkowych mediów), Zbigniew Zamachowski (aktor).

Satanista Nergal chce legalizacji bluźnierstwa i zbiera na to środki. „Na moje hobby – dziwki i narkotyki – mam pieniądze bez waszego wsparcia”

/Stop Profanacjom/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!