Wiadomości

Kolejna profanacja: na krzyżu pojawiły się napisy „LGBT”, „love is love” oraz „mordercy”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Mamy do czynienia z kolejną profanacją,tym razem sprofanowano krzyż w podpoznańskiej miejscowości Borówiec. W dniu wczorajszym wandale napisali na krzyżu „mordercy”, pojawiły się także napisy „love is love” czy „LGBT”. Spawa została zgłoszona policji.

– W związku z profanacją Krzyża przy rondzie , modlimy się za osoby które się tego dopuściły. Od czasów apostolskich nadal Krzyż jest zgorszeniem dla Żydów, głupstwem dla pogan a dla wierzących Zbawieniem. Nie wolno być obojętnym na bezczeszczenie symboli religijnych. Odśpiewamy suplikację wynagradzającą Panu Bogu za Jego Miłość aż po Krzyż i że nie zawsze jest przyjmowana przez człowieka. Policja prosi o kontakt tych, którzy mogli widzieć to zdarzenie, lub kojarzyć fakty z tym związane. Dla mnie jest to smutne i poruszające – apeluje ks. Waldemar Twardowski, proboszcz parafii.

Stanisław Michalkiewicz! Stanisław Krajski! Ewa Kurek! Radosław Sikora i inni autorzy w Nowym numerze Magna Polonia! Sprawdź już teraz!! Kupując wpierasz wolne media!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!