Świat Wiadomości

Kobieta, która wzięła udział w “szturmie na Kapitol” nie została wpuszczona na pokład samolotu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal natemat.pl podejrzana w sprawie szturmu amerykańskiego Kongresu kobieta spotkała się z przykrymi konsekwencjami swojego postępowania – nie wpuszczono jej na pokład samolotu. Podobny los spotkał innego mężczyznę, który na umieszczonym w sieci nagraniu krzyczał, że “zrujnowano mu życie”. Znaleźli się bowiem na “czarnej liście” FBI

W ubiegły czwartek przedstawiciel Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego USA Bennie Thompson oświadczył, że wszyscy ci, którzy wzięli udział w szturmie Kongresu, nie będą wpuszczani na pokład samolotów.
– Domniemani sprawcy krajowego zamachu terrorystycznego, którzy zostali zidentyfikowani, powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności – powiedział Thompson.
Na filmiku nakręconym prawdopodobnie na waszyngtońskim lotnisku Dulles możemy zobaczyć, jak mężczyzna w czarnej koszulce rozpłakał się i powiedział, że nie został wpuszczony na pokład. Krzyczał, że nazwano go “pieprzonym terrorystą” i że chcą zrujnować mu życie.
Kobieta w czerwonej kurtce próbowała pocieszyć go, mówiąc, że wcześniej sama została wyprowadzona z samolotu linii lotniczych Delta. W sieci znalazło się również wideo, jak kobieta opuszczała pokład. W tle słychać okrzyki innych pasażerów “wysiadaj z samolotu” i oklaski.
– Działania przeciwko naszej demokracji, naszemu państwu i wolności powinniśmy zaliczyć do takich, które uniemożliwiają podróże lotnicze tym osobom – zaznaczyła Sara Nelson, przewodnicząca amerykańskiego związku pracowników załóg lotniczych.
Prześladowania reżimu już się rozpoczęły…
Źródło: natemat.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!