Felietony

Klepacka: “Pamiętajcie o trzech wartościach w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Niech nas Bóg błogosławi. Pamiętajcie o trzech wartościach w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć – powiedziała w nagraniu zamieszczonym na facebooku Zofia Klepacka, reprezentantka Polski w windsurfingu, medalistka olimpijska.

– Siemanko wszyscy moi hejterzy, którzy chcieliście odebrać mi medale, wywalić mnie z kadry olimpijskiej. Nie udało się Wam mnie zdyskredytować — stwierdziła na wstępie Klepacka w nagraniu, które zamieściła na facebooku.

Klepacka podziękowała swoim hejterom, którzy grozili jej nawet śmiercią.

– Zrobiliście dobrą robotę. Wszyscy dowiedzieli się o tej karcie LGBT, którą chcieliście wprowadzić do szkół, by indoktrynować nasze dzieci — powiedziała.

– My jako rodzice nie pozwolimy na to. Możemy powiedzieć, że wygraliśmy tę batalię. Gdzie jest Wasz lider Rabiej? Wyjechał na wakacje, czy gdzieś się schował — dodała.

– Chcę podziękować wszystkim rodzicom, którzy zauważyli co się dzieje. Kibicom, którzy zorganizowali ogólnopolską akcję, wszystkim stowarzyszeniom, które kategorycznie mówią „nie” dla karty LGBT+ – mówiła Klepacka.

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!