Wiadomości

Klementyna Suchanow stanie przed sądem. Chodzi m.in. o naruszenie nietykalności policjanta

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Klementyna Suchanow to osoba, której poziom intelektualny i moralny winien budzić politowanie. Zresztą pewnie by tak było, gdyby przy tym nie była ona aż tak wulgarna i agresywna, co sprawia, że raczej budzi niechęć…

Jedna z liderek Ogólnopolskiego Strajku Kobiet została oskarżona m.in. o naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Chodzi o wydarzenia ze stycznia.

“Zostałam oskarżona o naruszenie nietykalności policjanta poprzez poplamienie munduru. Mój prawnik poprosił o dowód w postaci munduru. Prośbę oddalono, ponieważ mundur został… zniszczony” – poinformowała Klementyna Suchanow na Twitterze.

Więcej szczegółów podał mec. Lewandowski. “Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście kieruje akt oskarżenia przeciwko Klementynie Suchanow za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta,zniszczenie mienia oraz wtargnięcie na teren TK w styczniu 21 r. Ps. Wbrew zarzutom mundur został szczegółowo sfotografowany i poddany oględzinom” – poinformował prawnik.

Prawnik zastrzegł, że jeszcze nie otrzymał formalnej informacji o przesłaniu aktu oskarżenia, ale wszystkie czynności w sprawie były już wykonane, więc “albo prokurator już go wysłał, albo lada moment wyśle”.

/dorzeczy.pl, twitter/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!