Polska Wiadomości

Kibice z całej Polski podpisują “zawieszenie broni” w celu obrony Białegostoku przed “Marszem Równości”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal dzienniknarodowy.pl w najbliższą sobotę ulicami Białegostoku ma przejść pierwszy w tym mieście Marsz Równości organizowany przez Tęczowy Białystok. Na dzisiejszej konferencji prasowej ogłoszono, że marsz ten ma promować postulaty, takie jak: “małżeństwa i związki partnerskie dla wszystkich, niezależnie od płci; ułatwienia w procesie medycznym i prawnym potwierdzenia płci dla osób transpłciowych; rzetelną edukację seksualnę; nielegitymizowanie w mediach skrajnie seksistowskich, homo-, bi-, i transofobicznych poglądów; wzmocnienie ochrony prawnej przed mową i przestępstwami z nienawiści” oraz uczynienie Podlasia “przyjaznym domem dla uchodźców, uchodźczyń i ludzi wielu kultur, szczególnie mniejszości narodowych zamieszkujących nasz region”.

Oczywiście, jak zwykle w takich bywa, działania takie budzą społeczny sprzeciw. Tym razem w stolicy Podlasia może być jednak wyjątkowo ciekawie. Portal stadionowioprawcy.net, powołując się na komunikat kibiców tamtejszej Jagielloni, podaje:

– W najbliższą sobotę dnia 20.07.2019 roku w centrum miasta odbędzie się wielkie spotkanie Kibiców z całego kraju w związku z obroną miasta przed zboczeńcami. Wszystkie frakcje działające na Jagiellonii jednogłośnie podjęły decyzję o tym, że w ten weekend na terenie Podlasia będzie panował pakt o nieagresji wśród kibiców z całej Polski. W sobotę do Białegostoku przyjedzie wiele ekip z całego kraju, więc My jako gospodarz musimy zebrać się konkretnie i pokazać siłę kibiców z Białegostoku. W samo południe zbieramy się na Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów (koło Centralu, tam gdzie zawsze były fety po wicemistrzostwach) gdzie do godziny 14:00 zgłoszoną będziemy mieli legalną pikietę.

Przekazujcie informację wszystkim znajomym kibicom, kolegom z osiedla, szkoły. Wszyscy o 12:00 widzimy się w centrum miasta. I jeszcze raz informuję o Pakcie o nieagresji, czyli taki jaki panuję na reprezentacji czy na Marszu Niepodległości 11 listopada. W ten weekend wszyscy Kibice mogą poruszać się w swoich barwach klubowych i nikt nie ma prawa powiedzieć złego słowa czy też podnieść ręki.

Również 20 lipca w Białymstoku odbędzie się marsz równości organizowany przez środowisko lesbijek, gejów, biseksualistów, transgenderycznych. Do naszego miasta ma przyjechać jakaś garstka zboczeńców z całej Polski, która pod przykrywką marszu równości chce przyciągnąć do siebie młodzież z naszego miasta i regionu. Każdy, kto choć trochę interesuję się tematem, to zapewne widział ich homoparady z Warszawy, Gdańska, Częstochowy gdzie w sposób jawny profanowano i wyśmiewano symbole religijne wiary chrześcijańskiej. Nie możemy pozwolić by poprzebierani pajace to samo uczynili w Białymstoku! Dlatego zbieramy się w centrum miasta w jak najliczniejszej grupie i działamy.

Źródło: dzienniknarodowy.pl/stadionowioprawcy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!