Wiadomości

Kanada: Rząd przedłuża “Miesiąc Dumy” LGBT do września

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Proces zaszczuwania obywateli przez fanatycznych wyznawców ideologii LGBT nabiera rozmachu… Kanadyjski rząd ogłosił miesiące od czerwca do września „sezonem dumy”, twierdząc, że jeden miesiąc świętowania homoseksualizmu i transpłciowości nie wystarczy – czytamy na portaludorzeczy.pl.

W ciągu ostatniej dekady aktywiści homoseksualni, a teraz niektóre rządy na całym świecie, ogłosiły czerwiec „Miesiącem Dumy”, poświęconym społeczności LGBT, wraz z paradami i uroczystościami. Według Free to be me, konta rządu kanadyjskiego odpowiedzialnego za „orientację seksualną oraz kwestie tożsamości płciowej i ekspresji”, czerwiec wyznacza teraz początek “sezonu dumy”, który potrwa do września.

Kanadyjski Departament Obrony ogłosił, że w połowie czerwca podniesie flagę „dumy”, aby rozpocząć „sezon dumy”. Zachęca również Kanadyjczyków do przesyłania filmów życzących krajowi „Szczęśliwego sezonu dumy”.

Według Mister B&B, portalu społecznościowego LGBTQ, kanadyjskie miasta, w tym Toronto, Vancouver, Montreal i Calgary, planują organizować wydarzenia.

Czerwiec rozpoczął się od zwiększenia ilości treści o tematyce LGBT skierowanych do małych dzieci. Popularna telewizja dla namłodszych, Nickelodeon, wyemitowała program, w którym drag queen wyjaśnia znaczenie flagi „dumy”. Nickelodeon pokazał również odcinek programu dla dzieci Blue’s Clues, w którym drag queen zorganizowała paradę gejów, osób transpłciowych i niebinarnych stworzeń zwierzęcych.

Ostatnio w Kanadzie ruch LGBT rozwija się i rozszerza swoją propagandę. Na przykład w Ontario szkoła katolicka postanowiła wywiesić tęczową flagę homoseksualistów, co spowodowało rezygnację dwóch członków zarządu.

Jak podkreśla Life Site News, 6 czerwca, w rocznicę D-Day, oficjalne konto rządu Kanady nie wspominało o odważnych kanadyjskich żołnierzach, którzy w czasie II wojny światowej walczyli na plażach Normandii. Kilka dni później na Twitterze rządu napisano „aby świętować i wspierać społeczności #LGBTQ2 w Kanadzie i na całym świecie”.

Tylko czekać, aż ktoś wpadnie do pomysł, by wprowadzić obowiązkowe stosunki homoseksualne, przy czym specjalne formacje policji miałyby sprawdzać, czy ktoś z tego obowiązku się nie wykręca… Biorąc pod uwagę to, co się dzieje, wcale nie jest to takie niemożliwe…

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!