Wiadomości

Kamila Gasiuk-Pihowicz wstąpiła do Platformy Obywatelskiej

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Była przewodnicząca klubu Nowoczesnej Posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz wstąpiła do Platformy Obywatelskiej. Została członkinią koła PO w Pruszkowie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Gasiuk-Pihowicz miałaby startować do Sejmu jako „jedynka” listy Koalicji Obywatelskiej w Siedlcach.

O swej decyzji poinformowała sama posłanka.

W jesiennych wyborach parlamentarnych Gasiuk-Pihowicz miałaby kandydować jako liderka listy Koalicji Obywatelskiej (koalicję tę tworzą w tej chwili PO, Nowoczesna i Inicjatywa Polska) w okręgu siedleckim.

Gasiuk-Pihowicz w poniedziałek wzięła udział w obradach Rady Regionu Platforma Obywatelska Mazowsze. Swą nową partyjną koleżankę powitał na Facebooku sekretarz warszawskich struktur PO Jarosław Szostakowski.

„Kamila Gasiuk-Pihowicz w Platforma Obywatelska! Kamilę poznałem na ulicy 🙂 Razem uczestniczyliśmy w protestach w obronie demokracji i praworządności. Potem wspierałem ją w kampanii wyborczej do Europarlamentu. W ostatnią sobotę Kamila po raz pierwszy jako pełnoprawny członek brała udział w obradach Rady Regionu ! Razem jesteśmy silniejsi! Zwyciężymy! Obronimy demokrację!” – napisał Szostakowski (pisownia oryginalna).

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!