Wiadomości

Kamil D. po pijanemu spowodował wypadek samochodowy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Znany dziennikarz telewizyjny Kamil D. spowodował wypadek samochodowy. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu – poinformowała Telewizja Republik, dodając, że informację potwierdził rzecznik policji w Piotrkowie Trybunalskima.

„Na trasie A1 na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego miał miejsce wypadek samochodowy. O godzinie 12:48 zanotowano zgłoszenie od świadka zdarzenia, z którego wynika, że kierujący BMW X5 51-latek uderzył w jeden z pachołków rozdzielających jezdnię. Jak udało nam się ustalić, auto prowadził dziennikarz Kamil D. będący pod wpływem alkoholu. Rzecznik prasowy policji w Piotrkowie Trybunalskim potwierdził, że doszło do takiego zdarzenia” – czytamy na portalu pudelek.pl.

Z kolei jak podaje TVP3 Łódź, przy skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą S8 dziennikarz Kamil D. uderzył samochodem BMW X6M w jeden ze stojących tam pachołków. Słupek przeleciał na drugą stronę jezdni, uderzając w samochód nadjeżdżający z naprzeciwka.

„Kierujący miał ponad 2,5 promila w wydychanym powietrzu” – powiedziała w rozmowie z portalem pudelek.pl aspirat Ilona Sidorko, oficer prasowy policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Według relacji świadków, kierowca BMW, wychodząc z auta, „ledwo trzymał się na nogach”.

/telewizjarepublika.pl, pudelek.pl, TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!