Wiadomości

Kadyrow wzywa muzułmanów do walki z NATO

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Służący Rosjanom przywódca Czeczenii Ramzan Kadyrow wezwał świat islamu do zjednoczenia się przeciwko NATO. Post na Telegramie, w którym Kadyrow kolejny raz straszy NATO, został opublikowany w języku chińskim – zwraca uwagę “The Moscow Times”.

Kadyrow oskarżył w nim Stany Zjednoczone i Europę o zorganizowanie dziesiątek wojen, zamachów stanu i inwazji na całym świecie, w których zginęły miliony cywilów. Według niego teraz zachodnie rządy “dążą do zniszczenia wszystkich wartości moralnych wypracowanych przez narody wszystkich krajów podczas istnienia ludzkości”.

“Chcą z nas zrobić zwierzęta, którymi można łatwo manipulować” – stwierdził szef Czeczenii. Dodał, że NATO nie powinno mieć możliwości dyktowania warunków reszcie świata, w przeciwnym razie “w mgnieniu oka zdepcze waszą ojczyznę”.

“Sojusz Północnoatlantycki zagraża istnieniu całego świata. Ale Rosja przeciwstawiła się wszystkim przewidywaniom Zachodu, rzuciła wyzwanie temu złu i śmiało ruszyła ku zwycięstwu” – podsumował Kadyrow, wzywając kraje islamskie do zjednoczenia się przeciwko NATO.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!