Wiadomości

Justysia z SLD o Żołnierzach Wyklętych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kiedy osoba o małym móżdżku, a przy tym przesiąknięta propagandą środowiska, z którym się związała, próbuje zabłysnąć wiedzą, to takie są tego efekty:

Wśród Wyklętych było mnóstwo bandytów, ale też dzieciobójców i pedofilii! Mordowali także! niewinne dzieci, wspominają ich ludzie bezduszni… Wyklęci byli nierobami, którzy zamiast odbudowywać swój kraj i pracować, woleli pochować się w lasach i napadać uczciwych obywateli!

– napisała działaczka SLD Justyna Klimasara.

Jej tyleż obrzydliwym, co głupkowatym wpisem zainteresował się portal wp.pl, który postanowił zapytać ją, skąd czerpie wiedzę o Żołnierzach Wyklętych. Otóż okazało się, że z książki „Żołnierze Niechciani” Tadeusza Opieki, z gazet oraz … z portali internetowych („Przegląd” i trybuna.eu). Nadto stwierdziła ona:

Zarzut pedofilii jest prostą konsekwencją „szeroko opisywanego” faktu, że Wyklęci dokonywali gwałtów. I to na osobach w różnym wieku.

Z pewnością do tuzów intelektu Justysia się nie zalicza. Ale z jakichś powodów ją w tym SLD trzymają… A może taki poziom to tam po prostu norma?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!