Świat Wiadomości

John Kerry: W celu osiągnięcia celów klimatycznych, rolnicy muszą zaprzestać produkcji żywności

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Amerykański car klimatyczny John Kerry twierdzi, że jedynym sposobem na osiągnięcie przez skrajną lewicę zakładanych przez nią celów klimatycznych jest zaprzestanie uprawy żywności przez rolników na całym świecie.

John Kerry, prezydencki urzędnik Bidena ds. Klimatu ujawnił nowy pomysł eko-degeneratów. Podczas spotkania w Departamencie Rolnictwa powiedział: –nie możemy osiągnąć “zera netto” (tzw. gospodarka bezemisyjna – przyp. red.) , nie wykonamy tej pracy, chyba że rolnictwo znajdzie się na pierwszym planie i w centrum uwagi. Życie na planecie zależy od zaprzestania działalności rolniczej.

Obniżenie emisji metanu to najszybszy sposób na ograniczenie ocieplenia klimatu w krótkim okresie – oświadczył Kerry publiczności, odnosząc się do wzdęć wytwarzanych przez bydło, które żuje trawę oraz w przypadku rolnictwa chemicznego, gdzie te zwierzęta wydalają gazy po jedzeniu kukurydzy modyfikowanej genetycznie (GMO) i innych pasz przemysłowych.

W kolejnym zdaniu kontynuował: -Jeśli ludzie nie przestaną jeść mięsa, planeta ociepli się o kolejne pół stopnia do 2050 roku. Wraz z rosnącą populacją na planecie – właśnie przekroczyliśmy próg ośmiu miliardów współobywateli na całym świecie – przewiduje się, że same emisje z systemu żywnościowego spowodują kolejne pół stopnia ocieplenia do połowy stulecia.

Na koniec Kerry wezwał światowych przywódców do masowego ograniczenia działalności rolniczej swoich obywateli, aby utrzymać planetę chłodniejszą w przyszłości.

-Potrzebujemy innowacji ekonomicznych, społecznych i politycznych, aby dostosować rozwiązania techniczne i przekazać je drobnym rolnikom na całym świecie. To jest cel dla Szczytu Klimatycznego.

NASZ KOMENTARZ: Prezydent Biden niedawno obiecał, że Stany Zjednoczone osiągną zerową emisję netto do roku 2050. Sposób, w jaki to się stanie, zależy wyłącznie od tego, ile gospodarstw globalistyczni władcy będą w stanie wypchnąć z biznesu. Żywności ma być coraz mniej, czemu towarzyszyć ma depopulacja ludzkości.

Polecamy również: Zmarła wegańska aktywiska. Przedawkowała cudowną dietę bezmięsną

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!