Wiadomości

Joe Biden znów stał się obiektem drwin. Tym razem poszło o instrukcję, co ma robić…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W czwartek 23 czerwca prezydent USA Joe Biden uczestniczył w spotkaniu poświęconemu planom budowy morskich elektrowni wiatrowych. Zakres omawianych tematów był na tyle obszerny, że prezydent musiał posiłkować się notatkami. Jedna z kartek przykuła uwagę mediów.

Została uchwycona przypadkiem, kiedy prezydent odczytywał dane. Druga strona kartki, zwrócona w stronę kamer, zawierała bardzo osobliwą instrukcję, która dla wielu mediów stała się przyczyną do snucia podejrzeń odnośnie sprawności umysłu Joe Bidena.

“Wchodzisz do Sali Roosevelta i witasz się z uczestnikami” – nakazuje pierwszy punkt instrukcji. “Zajmij SWOJE miejsce” – poleca kolejny. Jeden z punktów mówi „TY wygłaszasz krótkie komentarze”. Twórca instrukcji przewidział nawet czas na tę czynność – w nawiasie umieścił “2 minuty”. Ostatecznie Biden zapomniał o tym szczególe i mówił przez około 8 minut.

W końcowej części instrukcji czytamy “TY dziękujesz uczestnikom” i “TY odchodzisz”. Urzędnicy Białego Domu próbują tłumaczyć, że stosowanie tego typu instrukcji to popularny zwyczaj wśród polityków występujących podczas publicznych wydarzeń.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!