Świat Wiadomości

Joe Biden o dziennikarzu: „głupi s***yn”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podaje portal nczas.com prezydent USA Joe Biden nazwał dziennikarza telewizji Fox News „głupim s***ynem”. Wiekowy prezydent najprawdopodobniej nie zauważył, że jego mikrofon wciąż jest włączony.

„Wpadka” miała miejsce podczas konferencji prasowej w Białym Domu. Dziennikarz prawicowej stacji Fox News zapytał na odchodne prezydenta Joego Bidena, czy uważa, iż rosnąca za jego rządów inflacja obciąża go wizerunkowo. Biden nie zamierzał odpowiedzieć, tylko głupio się uśmiechał. Gdy dziennikarze opuszczali salę konferencyjną, prezydent dał wyraz swojej irytacji pytaniem.

Podstarzały polityk, który najwyraźniej nie jest za pan brat z techniką, prawdopodobnie nie zauważył, że jego mikrofon wciąż jest podłączony.

– Nie, to wielki atut. Większa inflacja. Co za głupi s***syn – powiedział.

Podobnych wpadek amerykańskiego polityka w ostatnim czasie zaliczył więcej. Naprawdę złe konsekwencje może mieć ostatni wyczyn wiekowego Józia.

Prezydent USA wpadł kilka dni temu w tarapaty po niejednoznacznych słowach na temat sytuacji wokół Ukrainy, kiedy mówił o ewentualnym „małym wtargnięciu” Rosji, co miałoby być lepsze niż inwazja na Ukrainę.

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!