Polska Wiadomości

JKM ma zamiar pozywać za zarzucanie mu prorosyjskości, a otrzymane odszkodowania przekazywać na pomoc uchodźcom z Ukrainy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak informuje portal nczas.com Janusz Korwin-Mikke ma dość przyklejania mu łatki prorosyjskości i zapowiada pozwy sądowe. Ewentualne zasądzone odszkodowania zamierza przeznaczyć na pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Media i wielu polityków oraz komentatorów życia publicznego od kilku tygodni podkreśla, że Korwin-Mikke popiera inwazję Rosji na Ukrainę. Polityk Konfederacji tymczasem zapowiada, że nie będzie dłużej biernie przyglądał się fałszywym oskarżeniom.

Przypomniał, co pisał pierwszego dnia napaści Rosji na Ukrainę i zapowiedział, że kto od teraz będzie nadal sugerował popieranie przez Korwin-Mikkego rosyjskiej inwazji, ten może spodziewać się pozwu sądowego.

„Pomóżcie Ukrainie! OK. Mam prosty sposób. Gdy JE Włodzimierz Putin napadł na Ukrainę natychmiast orzekłem, że zwariował. Gdy ktoś napisze, że popieram napaść na Ukrainę, zostanie pozwany do sądu o sporą sumę, którą z radością przekażę na rzecz uchodźców” – oświadczył Korwin-Mikke.

Ciekawe…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!