Polska Wiadomości

Jarosław Kaczyński kolejny raz łamie prawo które sam ustanawiał!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Na bramie cmentarza powązkowskiego odczytać możemy taki oto komunikat:

“„Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 31 marca 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od dnia 2 kwietnia do 11 kwietnia 2020 r. Cmentarz zostaje zamknięty dla osób odwiedzających groby”

Jak jednak dowiedzieli się dziennikarze FAKTU, na Cmentarz Powązkowski wjechała limuzyna Jarosława Kaczyńskiego, który następnie, w towarzystwie ochroniarzy udał się na grób swojej matki. Kolejny raz mamy do czynienia z arogancją władzy. Podczas gdy zwykłym polakom zabrania się odwiedzenia grobów najbliższych, a nawet uczestnictwa w pogrzebach, Władza Warszawska nie ma z tym najmniejszego problemu. To już kolejny przykład — po obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej — na to, jak ostentacyjnie łamane są przepisy, które oni sami ustanowili.

Im większe stanowisko, im wyższa funkcja, tym większą powinna być odpowiedzialność za swoje czyny, czyż nie? W przypadku władz naszego państwa mamy do czynienia z czymś zupełnie odwrotnym.

Zdjęcia wykonane przez dziennikarza Faktu:

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!