Wiadomości

Janusz Korwin-Mikke: LGBTQZ, bo o zoofilach nie możemy zapominać

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Państwa straciły suwerenność – tak o Traktacie Lizbońskim mówił w TVP INFO Janusz Korwin-Mikke. Polityk był gościem w programie Woronicza 17.

– Z chwilą podpisania Traktatu Lizbońskiego prawo unijne naprawdę uzyskało pierwszeństwo przed prawem krajowym – Janusz Korwin-Mikke próbował wytłumaczyć prowadzącemu i gościom, jakie są konsekwencje podpisania przez Lecha Kaczyńskiego Traktatu Lizbońskiego.

– Oczywiście możemy tego nie uznać! – stwierdził poseł.

Prowadzący program nie przyjmował jednak do wiadomości, że ktoś może uważać, iż Polska nie jest obecnie suwerennym państwem.

– Proszę pana, Stany Zjednoczone nie uznały decyzji króla Jerzego, to nie znaczy, że były suwerenne. Suwerenne było wtedy Imperium Brytyjskie. Dopiero buntu wymagało, wojny domowej – dopiero wtedy stały się suwerenne – próbował prościej tłumaczyć Korwin-Mikke.

– Jednym z tych niesłychanie ważnych punktów dla ludzi, którzy rządzą UE, są prawa LGBTQZ, bo o zoofilach nie możemy zapominać, i oni będą o to walczyli. Dla nich to jest bardzo ważne, dla mnie nie, ale dla nich tak – stwierdził Janusz Korwin-Mikke.

/nczas.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!