Wiadomości

Janina Ochojska znów pluje jadem i atakuje polskich żołnierzy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Janina Ochojska po raz kolejny zaatakowała polskich żołnierzy. Znana z nienawiści do polskiego munduru polityk tym razem insynuowała im pijaństwo.

Jak zauważa portal dorzeczy.pl, Janina Ochojska od miesięcy atakuje polskich żołnierzy pełniących służbę na granicy z Białorusią. W przeszłości europoseł wybrana z list Koalicji Europejskiej zarzucała wojskowym, że stosują tortury oraz porównywała ich do hiterowskich zbrodniarzy. W Parlamencie Europejskim polityk przekonywała z kolei, że nikt nie atakuje polskich granic czy nie zagraża suwerenności naszego kraju.

Tym razem do sieci wpadło nagranie, na którym Ochojska zarzuca wojskowym m.in. pijaństwo. – Sama obecność takiej ilości różnego rodzaju służb jest już bardzo dużym obciążeniem i nie jest postrzegana jako pozytywna, jeśli chodzi o wpływ na dzieci – stwierdziła.

Europoseł nie była w stanie jednak przedstawić żadnych dowodów na alkoholizm żołnierzy i stwierdziła, że “można się tego domyślać”. – Te służby oczywiście też zachowują się bardzo różnie. To, że jest pijaństwo, to właściwie możemy się tego domyślać, więc młodzi ludzie, dzieci, stają się świadkami scen, do których nie były przyzwyczajone. I mówienie o honorze wojska czy wspaniałości działań policji staje się taką pustą mową – dodała.

To jej kolejny tego rodzaju wściekły atak na polskich żołnierzy. Można wręcz odnieść wrażenie, że to jakaś jej obsesja i że nie potrafi oprzeć się pokusie, by dawać upust swym fobiom. Kilka tygodni temu napisała w mediach społecznościowych, że mieszkańcy strefy przygranicznej opowiadali jej o “wszechobecnym wojsku, które zniszczyło w Białowieży stadion, parkingi, część umieszczona jest koło przedszkola, dzieci widzą worki z pustymi butelkami, nie po coca coli”.

/dorzeczy.pl, twitter/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!