Wiadomości

Janina Ochojska znów nadyma się jak balon…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Janina Ochojska raz za razem potwierdza zasadę, że tylko osoba wyzbyta moralności może uczynić “pomaganie innym” sposobem na dostatnie życie. Tak więc po raz kolejny dała popis pychy, stając się przy okazji – mimowolnie bądź świadomie – narzędziem antypolskich działań Łukaszenki i Putina.

“Dziś w Białymstoku spotkałam się z Hamdim Mballo, z Senegalu, który musiał uciekać z powodu zagrożenia życia. Uczy w szkołach bezpłatnie francuskiego i włoskiego, zna 7 języków, ma 2 dyplomy uniwersyteckie. Grozi mu deportacja. Podpisałam dla niego poręczenie, chce zostać w PL” – napisała na twitterze Ochojska, załączając zdjęcie ze spotkania z rzekomo prześladowanym w swoim kraju Senegalczykiem.

“Piękna historia! Pan Mballo otrzymał w Senegalu, w konsulacie FR, rosyjską studencką wizę . Po czym poleciał sobie do Moskwy. Tam przebywał ponad rok. Opowiadał Pani, co w tym czasie robił? Proszę się z nami podzielić. A opowiadał Pani kto lub co zagrażało mu w Senegalu?” – uzupełnił jej wpis wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Maciej Wąsik.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!