Świat Wiadomości

Jak się okazuje nawet w dzisiejszym politycznie poprawnym świecie promowanie homoseksualizmu nie zawsze jest opłacalne (VIDEO)

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Założona w 2000 r. w Amsterdamie Suitsupply jest oficjalnym dostawcą holenderskiej drużyny olimpijskiej, który został uznany za najlepszy strój ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich w 2012 r. przez Yahoo Sports. Firma ubrała holenderskich sportowców olimpijskich na kolejne igrzyska: Pekin 2008, Vancouver 2010, Londyn 2012 i Rio 2016.

Większość firm stara się unikać kontrowersji. Ale nie Suitsupply. Często wykorzystywała odwołania do seksu, nawet sado-maso. Było o niej głośno, ale firma nie traciła. Jednak kampania reklamowa kolekcji wiosna/lato 2018 r zatytułowana „Znajdź cos idealnie dopasowanego” oparła się na zdjęciach par gejowskich. Reklamy zostały opublikowane na Facebooku, Instagramie i Twitterze, a także pojawiły się w sklepach Suitsupply na całym świecie. Odzew w mediach społecznościowych był szybki i gwałtowny. Kampania rozpoczęła się w środę, 21 lutego, a w czwartek na koncie na Instagramie ubyło 12 tys. subskrybentów, podała firma. Mniejsze ubytki zanotowano w innych mediach społecznościowych. Po raz pierwszy zarząd spodziewa się finansowych kłopotów.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!