Wiadomości

Irlandczycy wygwizdani przez kibiców za klękanie przed meczem z Węgrami /film/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Piłkarze Irlandii przed rozpoczęciem towarzyskiego spotkania z reprezentacją Węgier, postanowili uklęknąć w celu poparcia dla ruchu Black Lives Matter. Kibice na stadionie w Budapeszcie natychmiast wygwizdali ten gest. Do sprawy odniósł się nawet sam premier Węgier – Viktor Orban.

Piłkarze krajów zachodnich, zaszczuci przez lewaków, zmuszeni są w geście poparcia dla ruchu Black Lives Matter klękać przed każdym meczem. Na szczęście są jeszcze reprezentacje, które nie chcą brać udziału w tego rodzaju politycznych hucpach. Polscy piłkarze przed meczem z Anglią nie klękali. Chorwaci zapowiedzieli już, że także nie zamierzają klękać w trakcie mistrzostw Europy (grają w grupie z Anglią, której piłkarze klękają przed każdym meczem).

Ostatni mecz towarzyski rozegrany pomiędzy Węgrami i Irlandią pokazał, że nie tylko Polacy, czy Chorwaci nie są zainteresowani wspieraniem lewicowych ruchów. Piłkarze reprezentacji Węgier nie uklęknęli prze rozpoczęciem spotkania, co uczynili Irlandczycy.

Zachowanie gości wyraźnie nie spodobało się to kibicom obecnym na stadionie w Budapeszcie, ponieważ natychmiast dali temu wyraz. Można było usłyszeć buczenie i gwizdy, które rozległy się, gdy tylko piłkarze z Irlandii uklęknęli na znak wsparcia dla Black Lives Matter.

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!