Polska Świat Wiadomości

Instytut Jad Waszem dopuścił się obrzydliwej manipulacji używając biało-czerwonych barw w oznakowaniu niemieckich obozów koncentracyjncyh

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal nczas.pl instytucie Jad Waszem możemy zaobserwować mapę z obozami koncentracyjnymi. Mapa nosi tytuł „1939-1945 ekspansji nazistowskich obozów koncentracyjnych”. Obozy, nie tylko w Polsce, ale też na terenie Niemiec, Białorusi i Ukrainy zostały oznaczone biało-czerwonymi kołami.

Na mapie zobaczymy więc jedynie obozy koncentracyjne, za którymi stoją tajemniczy naziści, które oznaczono biało-czerwonymi kółkami. Wiadomo, jak odbierze to niezorientowana osoba, skoro większość z nich zlokalizowana jest w Polsce.

Jad Waszem to oficjalnie instytut poświęcony ofiarom Holocaustu na mocy „ustawy o pamięci” z 1953 roku.

Walka z antypolonizmem trwa. Prawda ma to do siebie, że bez względu jak długo była tłumiona i tak z czasem wyjdzie na jaw uderzając w kłamców z podwójną siłą. A co wy myślicie o tej obrzydliwej prowokacji? Czekamy na wasze komentarze.

Źródło: http://nczas.com/2018/06/05/antypolonizm-w-natarciu-czy-to-nigdy-sie-nie-skonczy-skandaliczna-mapa-obozow-koncentracyjnych-w-jad-waszem-foto/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!