Wiadomości

Imigranta, który transmitował na żywo gwałt, szwedzki wymiar sprawiedliwości wypuścił na wolność. Szybko jednak dopuścił się on kolejnego przestępstwa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Imigrant z Iranu, który transmitował zbiorowy gwałt na Facebooku na Szwedce i którego sąd po dokonaniu tego czynu wypuścił na wolność, ponownie będzie musiał stanąć przed sądem, bowiem groził nożem swojej rodzinę i chciał dźgnąć nożem policjanta.

Kilka dni po wyjściu na wolność za transmitowanie zbiorowego gwałtu na Facebooku, imigrant ponownie dopuszcza się przestępstwa. Tym razem groził nożem swojej rodzinie oraz chciał dźgnąć nożem policjanta. Odpowie teraz za próbę napaści z nożem i atak na funkcjonariusza – donosi szwedzki dziennik friatider.se.

„Podejrzany rzucił się z nożem na swoje ofiary, bo był znudzony swoim dotychczasowym życiem” – wyjaśnia Karin Koci, przedstawicielka miejscowej prokuratury.

Szwedzkie media i tamtejsze służby zdołały już go dobrze poznać, bowiem co raz dopuszcza się jakichś przestępstw. W jego mieszkaniu znaleziono na przykład narkotyki, a także szokujące materiały, w których opowiada, jak powinno się traktować wszystkie białe kobiety.

/ndie.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!