Wiadomości

Imigranci muzułmańscy błyskawicznie się integrują i udowadniają, że są bardziej niemieccy od Niemców

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policja w leżącym niedaleko polskiej granicy niemieckiego miasta Cottbus wszczęła dochodzenie przeciwko siedmiu imigrantom z Syrii, którzy w miniony weekend z wyciągniętą w charakterystyczny sposób ręką wznosili okrzyk: „Sieg Heil!”.

Czyżby chcieli oni zademonstrować, iż szybko się integrują? Mieszkańcy w odpowiedzi wezwali policję. Przybyły na miejsce patrol policji wylegitymował siedmiu mężczyzn w wieku od 17 do 29 lat, przy czym jednym z nich okazał się znany policji przestępca. Według rzecznika policji, w sprawie tej prowadzone jest obecnie dochodzenie.

„Sprawa zdaje się być dość dziwna, ale można znaleźć pewne wyjaśnienia. To nie przypadek, że niektórzy Palestyńczycy używają nazistowskich symboli, by prowokować Izraelczyków. Ideologia narodowo-socjalistyczna ma też wiele wspólnego z islamem. Na przykład niechęć do obcych, szczególnie do Żydów. Skrajna prawica chciałaby dominacji Aryjczyków i propaguje władzę Aryjczyków nad innymi rasami. analogicznie islam postrzega władzę muzułmanów i chce świata, w którym nie będzie „niewiernych”. Obydwie ideologie reprezentują wartości patriarchalne i bronią autorytarnych reżimów” – stara się tłumaczyć zachowanie imigrantów portal Votum24.

/votum24.votum1.de/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!