Wiadomości

III Rzesza padła, ale szowiniści ukraińscy wciąż mogą liczyć na wsparcie Niemiec

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Choć III Rzeszy już nie ma, ukraińscy szowiniści, wielbiciele OUN, UPA, SS-Galizien i innych zbrodniczych formacji, biorących udział w ludobójstwie Polaków w czasie II wojny światowej, niezmiennie mogą liczyć na wsparcie państwa niemieckiego. Mogliśmy się o tym przekonać dziś w sposób dobitny.

Jak zapewne wszystkim wiadomo, Światosław Szeremeta, wielbiciel formacji zajmujacych się wyrzynaniem Polaków i zajadły wróg Polski, decyzją polskiego MSZ otrzymał zakaz wjazdu na teren strefy Schengen. I co? Właśnie przyleciał do Berlina…

Zadowoleni szowiniści ukraińscy już piszą, że „Niemcy wskazały Polsce jej miejsce w szeregu”, a zadowolony Szeremeta napisał na swojej stronie na Facebooku:

„Dopiero co przyleciałem do Berlina na lotnisko Schonefeld. Przeszedłem kontrolę paszportową i wyjeżdżam do miasta. Nie zważając na działania Polskiego MSZ dotyczące zakazu wjazdu do krajów strefy Schengen, w konsulacie niemieckim wydano mi wizę, która działa na terytorium Niemiec. Docieram na wcześniej zaplanowane robocze spotkania w Berlinie. Przekazuję pozdrowienia Waszczykowskiemu.”

Zamieścił też swoje zdjęcie na lotnisku:

To jedynie potwierdza, że współczesne Niemcy coraz pewniej kroczą ścieżką, którą dziarsko maszerowały w latach trzydziestych ubiegłego wieku…

/wk/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!