Wiadomości

Hołownia: “Kusiło mnie, by na akcję WOŚP wystawić konstytucję z fiolką łez”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Szymon Hołownia, który był gościem Bogdana Rymanowskiego w Radiu ZET, otrzymał pytanie, czy jego noworocznym postanowieniem będzie skończenie z publicznym płaczem. Lider Polski 2050 odpowiedział, że “no dobrze, niech będzie “tak”. Dodał również, że myślał jeszcze nad innym pomysłem.

– Chociaż kusiło mnie, żeby na akcję WOŚP w tym roku wystawić Konstytucję Rzeczypospolitej z fiolką łez, żeby każdemu przypomnieć ten moment i przypomnieć, jak głęboko powinniśmy traktować Konstytucję – wyjawił polityk w rozmowie z dziennikarzem.

Rymanowski nie ustępował i dopytywał Hołownię, czy definitywnie skończył z publicznym płaczem, na co ten odparł: “No skoro mnie pan zmusił do tego, to tak – nie będę płakał”. Przypomnijmy, że były gwiazdor TVN w czasie kampanii prezydenckiej w 2020 roku skompromitował się, płacząc na wideo z okazji Święta Konstytucji.

– Święto konstytucji, czytam ją codziennie i chciałbym kiedyś zrobić Polskę, która będzie właśnie taka. Jak będzie trzeba, to wszystko oddam, żeby właśnie taka była – obiecał Hołownia na nagraniu, które do tej pory cieszy się dużą popularnością w sieci.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!