Europa Wiadomości

Holenderscy naziści chcą zabijać polskie dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Holenderski parlament przyjął nowe “prawo”, zgodnie z którym Polki będą mogły otrzymywać tabletki aborcyjne z Holandii po… teleporadzie medycznej z tamtejszym aborcjonistą. W ten sposób tamtejsi lewacy chcą przyspieszyć depopulację naszego kraju.

Holenderscy naziści chcą zabijać polskie dzieci. Losy inicjatywy legislacyjnej były niepewne aż do 16 kwietnia, kiedy to zostało przyjęte nowe prawo. Zgodnie z jego zapisami, Polki będą mogły przeprowadzić teleporadę medyczną z holenderskim lekarzem-aborcjonistą. Po internetowej konsultacji w języku angielskim będą mogły otrzymać tabletki aborcyjne, dostarczone via Post.nl.

Projekt pilotowany przez skrajnie lewicową poseł Elke Slagt-Tichelman zakłada, że holenderscy lekarze* zajmą się tą kwestią, ponieważ są oni ekspertami w dziedzinie medycyny. Planuje się stworzenie szczegółowych wytycznych dotyczących prowadzenia teleporad medycznych. Choć może to trochę potrwać, Slagt-Tichelman podkreśla, że kierunek działań jest właściwy.

W Holandii już wiele lat temu uznano, że dzieci nienarodzone nie są ludźmi. Ich mordowanie jest legalne do 22. tygodnia ciąży, a w pewnych przypadkach nawet do 24. W pierwszym trymestrze Holenderki mogą także dokonać mordu w domu, korzystając z tabletek aborcyjnych.

Nowe prawo ma na celu umożliwienie Polkom dostępu do tzw. “bezpiecznej aborcji”. Składa się ono z trzech głównych punktów: teleporady, wysłania tabletek pocztą oraz ewentualnych konsekwencji prawnych. Oto bowiem art. 152 polskiego Kodeksu Karnego przewiduje sankcje dla osób pomagających kobietom w przeprowadzeniu aborcji.

Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2020 roku aborcja jest w Polsce legalna tylko w dwóch przypadkach: gdy zagrożone jest życie i zdrowie kobiety lub gdy ciąża jest skutkiem czynu przestępczego.

*Lekarz to zawód, którego sens polega na walce z chorobami i ratowaniu życia, a nie jego niszczeniu.

NASZ KOMENTARZ: Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jaki będzie ciąg dalszy tych działań. Po pierwsze, bodnarowscy prokuratorzy nie będą ścigać za pomoc w aborcji holenderskich doktorów Mengele. Po drugie, na podstawie rzekomo powszechnych praktyk tego typu, skrajna lewica wystąpi z projektem pełnej legalizacji aborcji do 22. tygodnia ciąży, podnosząc, że chodzi o likwidację “fikcyjnych barier” tworzonych przez polski rząd. W ten sposób szatan wreszcie zostanie w pełni zaspokojony. Przynajmniej w tej dziedzinie.

Polecamy również: Dantejskie sceny w ukraińskich konsulatach. Na dekowników padł blady strach

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!