Wiadomości

Hiszpania: Powstrzymywał nachodźcow przed gwałtem na nieletniej, został zatłuczony na śmierć

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Grupa trzech migrantów z Maroka zamordowała 39-letniego Davida Lledo za to, że obronił młodą dziewczynę przed gwałtem. Do tragicznego zdarzenia doszło w małej miejscowości Gata de Gorgos w hiszpańskiej Walencji. Ofiarą był David Lledo, 39-letni mężczyzna, mąż i ojciec piątki dzieci.

Hiszpania: Muzułmańscy migranci pobili mężczyznę na śmierć, gdy ten powstrzymał ich przed zgwałceniem 15-letniej dziewczyny. Powodem zabicia mężczyzny było to, że tydzień wcześniej obronił 15-letnią dziewczynę, która była molestowana przez grupę migrantów. W ramach zemsty gang czekał na niego przed domem i zaatakował, gdy tylko wyszedł do sklepu. Mężczyzna zmarł na skutek poważnych obrażeń głowy, karku i kręgosłupa spowodowanych wielokrotnymi uderzeniami kijów baseballowych i maczug.

Zabójcy Lledo to trzej imigranci z Maroka, którzy – według relacji lokalnych świadków – od jakiegoś czasu zajęli nieużywaną przez większość roku willę brytyjskich właścicieli. Lokum Marokańczykom miała zapewnić mafia.

We wtorek odbyła się liczna manifestacja ponad 1000 Hiszpanów, którzy sprzeciwiali się arabskiej migracji do Hiszpanii i domagali sprawiedliwości za śmierć Davida.

„On nie umarł, zamordowali go” – śpiewali uczestnicy marszu.

Protesty odbyły się także pod lokalnym meczetem. Manifestujący domagali się jego zamknięcia.

To samo czeka nas w Polsce, jeżeli się nie obudzimy.

Czytaj też: Afgański nachodźca zaatakował nożem kierowcę autobusu w Szwecji za brak darmowego przejazdu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!