Polska Wiadomości

Hipokryzja “Superniani”…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal tysol.pl słynna psycholog Dorota Zawadzka, znana jako gospodyni programu „Superniania”, spotkała się z krytyką internautów. Kontrowersje wzbudziła jej wypowiedź dotycząca „Światełka do nieba”. Internauci przypomnieli jej zdanie sprzed lat na temat pokazów pirotechniki.

W 2016 roku na swoim profilu Dorota Zawadzka przedstawiła sceptyczną opinię wobec sylwestrowych pokazów pirotechniki: „Fajerwerki w sylwestra… boją się małe dzieci, psy i koty ale to, co dzieje się z ptakami, to masakra…”.

W tym roku Zawadzka zamieściła na swoim twitterowym koncie wpis zawierający zdjęcie psa obserwującego pokaz fajerwerków z okazji finału WOŚP. Zawadzka napisała: „Dobranoc. Kwietna (pies Doroty Zawadzkiej – przyp. red.) podziwia #swiatelkodonieba”.

Przy okazji komentujący pokazywali podobieństwo powyższej sytuacji do tej w wykonaniu prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Rafał Trzaskowski odliczał do odpalenia fajerwerków podczas tegorocznego finału WOŚP. Komentujący wydarzenie nie pominęli faktu, że dotychczas prezydent Warszawy krytykował tego rodzaju atrakcje.

Żałosne…

Źródło: tysol.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!