Wiadomości

Hanna Lis wydała oświadczenie w sprawie pytań dotyczących jej byłego męża

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Niemal każdego dnia pojawiają się nowe informacje na temat zwolnienia Tomasza Lisa z funkcji redaktora naczelnego w “Newsweek Polska”. Hanna Lis zabrała głos na instagramie publikując oświadczenie – pisze portal tysol.pl.

Pod koniec czerwca portal Wirtualna Polska opublikował artykuł, w którym stwierdzono, że podwładni od lat alarmowali o przemocowych zachowaniach Tomasza Lisa.

„Rozmawialiśmy z kilkudziesięcioma osobami, które pracują, pracowały lub miały kontakt z Tomaszem Lisem w ostatnich latach jego kierowania «Newsweekiem». Wszystkie co do jednej potwierdzały różnego rodzaju zachowania Tomasza Lisa mogące mieć cechy mobbingu. Dotarliśmy też do maili, wiadomości oraz pism, z których jasno wynika, że podwładni Lisa zgłaszali negatywne zachowania naczelnego, a informacje o tym docierały do właściwych komórek firmy” – wskazuje wp.pl. Rozmówcy nie chcą podawać jednak swoich nazwisk ze względu na obawy przed zemstą byłego redaktora naczelnego „Newsweeka”.

“Szanowni dziennikarze: z moim byłym mężem rozstałam się (w zgodzie) wiele lat temu, a w tym roku doprowadzony został do finału rozwód z mojego powództwa. Zatem uprzejmie proszę Was o niekierowanie do mnie więcej pytań dotyczących mojego byłego męża. Spokojnego weekendu” – napisała Hanna Lis na instastory.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!