Wiadomości

Hanna Gronkiewicz-Waltz uciekła z kraju?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Pani prezydent nie będzie na dzisiejszej sesji, bo – jak wiemy – jest na wakacjach, choć istnieje teoria, że wiedziała co się święci i po prostu uciekła z kraju – powiedział dziś na antenie TVP Info Oskar Hejka, warszawski radny z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Dziś Rada Miasta Warszawy zbiera się na nadzwyczajnej sesji dotyczącej m.in. afery reprywatyzacyjnej. Na sesji nie pojawi się prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz.

– Pani prezydent nie będzie na dzisiejszej sesji, bo – jak wiemy – jest na wakacjach, choć istnieje teoria, że wiedziała co się święci i po prostu uciekła z kraju – powiedział w TVP Info Hejka. – Zobaczymy, jaka jest prawda, bo może się okazać, że pani prezydent już z tych wakacji nie wróci, bo będzie wiedziała, że po powrocie może ją czekać tylko i wyłącznie wycieczka do Wrocławia – dodał.

To właśnie wrocławska prokuratura zajmuje się aferą reprywatyzacyjną w stolicy. Dziś do prokuratury doprowadzeni zostali trzej kolejni zatrzymani w związku z afera, w tym Gertruda J.-F., która podpisała decyzję o zwrocie kamienicy przy ul. Noakowskiego 16 w Warszawie mężowi pani prezydent Gronkiewicz-Waltz.

/Telewizja Republika/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!