Polska Wiadomości

Grzegorz Schetyna domaga się odwołania premiera Morawieckiego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
No cóż… Już chyba wszyscy się przyzwyczaili do zagrywek PO. Grzegorz Schetyna ma kolejny pomysł. – Jako Koalicja Obywatelska złożymy wniosek o odwołanie Mateusza Morawieckiego z funkcji Prezesa Rady Ministrów – zapowiedział w Poznaniu lider Platformy Obywatelskiej.

– Dziś przyszedł czas, żeby głośno domagać się poszanowania podstawowych wartości. Musimy sięgnąć do podstaw i przypomnieć, co jest fundamentem zdrowej wspólnoty i silnego państwa. Musimy twardym sprzeciwem odpowiedzieć na kłamstwo, pogardę, nienawiść. Dlatego właśnie tu, w Poznaniu chcę ogłosić, że jako Koalicja Obywatelska złożymy wniosek o odwołanie Mateusza Morawieckiego z funkcji Prezesa Rady Ministrów – powiedział Schetyna.

– Nie może rządzić ktoś, kto mówi “ludzie są tacy głupi, że to działa” – to było o was, o mnie, o każdym z nas – o pielęgniarce, o kierowcy ciężarówki, nauczycielce, sprzedawcy, u którego robimy zakupy. Wszyscy są dla niego głupi, każdego można oszukać, wykorzystać i wykiwać. Jak trzeba gardzić Polakami, żeby tak o nich mówić? – dodał.

Czy myślicie, że Grzegorz Schetyna ma szanse dopiąć swego? Piszcie w komentarzach.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!