Wiadomości

Groził pracownicy Starbucksa. Pechowo trafił…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Feralnego dnia 23-latka obsługiwała zamówienia z samochodów. Jak podaje Fox News, klient zaczął grozić kasjerce bronią, ponieważ zapomniała o dodaniu śmietankowego serka do zamówionego przez niego bajgla. Obrzucił ją także wyzwiskami.

Przerażona 23-latka zawiadomiła o wszystkim swoją matkę – Delmę Noel-Pratt, szefową lokalnej policji. Ta nie tylko rozpoczęła poszukiwania mężczyzny, który groził jej córce, lecz także nagłośniła zdarzenie w lokalnych mediach. Noel-Pratt przyznała, że bardzo przeżyła całą sytuację.

Funkcjonariuszom policji udało się odnaleźć agresywnego klienta. Okazał się nim być 38-letni Omar Wright. Przy aresztowaniu usłyszał zarzuty napaści kwalifikowanej i napadu z bronią w ręku. Może wyjść na wolność tylko pod warunkiem uiszczenia kaucji w wysokości 10 tysięcy dolarów (ponad 38 tys. zł).

Córka Delmy Noel-Pratt przyznała, że Omar Wright nie celował bezpośrednio w nią. Mimo tego 23-latka wciąż obawia się o swoje życie. Sam aresztowany twierdził, że broń przypadkowo wypadła mu z kieszeni, a on tylko za nią złapał.

/local10.com, o2.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!