Wiadomości

Global Order of Satan” wspiera aborcję w USA i Paradę Równości w Polsce

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Satanistyczna organizacja “Global Order of Satan” poinformowała, że sprzeciwia się orzeczeniu Sądu Najwyższego w Stanach Zjednoczonych, obalającemu tzw. wyrok Roe vs. Wade, który stał się podstawą do masowości aborcji w Stanach Zjednoczonych.

– Większości Sądu Najwyższego nie zależy na życiu ani na kobietach; zależy im na władzy. Global Order of Satan wierzy, że każdy ma suwerenne prawo do kontrolowania własnego życia i wolność dokonywania wyborów, które są dla niego właściwe, w tym życia reprodukcyjnego i normalnej, zdrowej decyzji o przerwaniu ciąży – niezależnie od tego, czy jest to wybór z wyboru, czy wynika z konieczności medycznej (…) Choć sytuacja może wydawać się ponura, wiele osób nadal pracuje, by nieustannie świadczyć usługi ludziom, którzy ich potrzebują, i będziemy z tym walczyć. Wspieraj swoją lokalną organizację Planned Parenthood – pisze Global Order of Satan na Facebooku.

– Nie możemy się doczekać – pisze z kolei polska komórka Global Order of Satan komentując grafikę dotyczącą tzw. Parady Równości w Warszawie.

Przedstawiciele, czy też zwolennicy “Global Order of Satan” są obecni na Paradzie Równości w Warszawie.

Źródło:

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!